Jesteś tutaj: Start

Ostatnie aktualizacje

Artykuły

Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Społecznych Podstaw Penitencjarystyki w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Prewencja kryminalna”.

27 września 2022
Czytaj więcej o: Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Społecznych Podstaw Penitencjarystyki w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Prewencja kryminalna”.

Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Kryminologia i wiktymologia”.

27 września 2022
Czytaj więcej o: Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Kryminologia i wiktymologia”.

Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania do prowadzenie wykładów w języku angielskim angielskim „Współczesne nurty pedagogiki i ich społeczne implikacje”

27 września 2022
Czytaj więcej o: Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania do prowadzenie wykładów w języku angielskim angielskim „Współczesne nurty pedagogiki i ich społeczne implikacje”

Informacja o wynikach konkursu na stanowisko adiunkta w Instytucie Nauk Prawnych.

27 września 2022
Czytaj więcej o: Informacja o wynikach konkursu na stanowisko adiunkta w Instytucie Nauk Prawnych.

Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do prowadzenia zajęć dydaktycznych (wykładów) z zakresu podstawy skutecznego działania na kierunku Zarządzanie komórkami organizacyjnymi.

26 września 2022
Czytaj więcej o: Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do prowadzenia zajęć dydaktycznych (wykładów) z zakresu podstawy skutecznego działania na kierunku Zarządzanie komórkami organizacyjnymi.