Jesteś tutaj: Start / Oferty pracy

Oferty pracy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Informujemy, że aplikacje składane poza ogłaszanymi procedurami konkursowymi nie będą rozpatrywane i zostaną zniszczone niezwłocznie po ich otrzymaniu !

W celu zapoznania się informacją dotyczącą ochrony danych osobowych dla aplikacji składanych poza procedurami naboru proszę kliknąć w link.

Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Społecznych Podstaw Penitencjarystyki w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Prewencja kryminalna”.

2022-09-27

Rektor-Komendant Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do wsparcia Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie w zakresie dydaktycznym -prowadzenie zajęć z przedmiotu „Kryminologia i wiktymologia”.

2022-09-27

Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania do prowadzenie wykładów w języku angielskim angielskim „Współczesne nurty pedagogiki i ich społeczne implikacje”

2022-09-27

Informacja o wynikach konkursu na stanowisko adiunkta w Instytucie Nauk Prawnych.

2022-09-27

Rektor-Komendant SWWS ogłasza postępowanie w celu pozyskania osoby do prowadzenia zajęć dydaktycznych (wykładów) z zakresu podstawy skutecznego działania na kierunku Zarządzanie komórkami organizacyjnymi.

2022-09-26

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:WSKiP
Data utworzenia:2018-12-11
Data publikacji:2018-12-11
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:166792